52’NCİ TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİ ŞARKÖY PROGRAMI

 

 

1 Haziran Çarşamba günü saat 21:00’de Cumhuriyet Meydanı’nda Uygur Tiyatrosu tarafından “Makro Paşa” Müzikali sahneye konulacak.

 

2 Haziran Perşembe günü; Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, heyetle birlikte saat 10:00’da Kaymakam Hamdi Üncü’yü makamında ziyaret edecek.

Saat 11:00’de Kent Müzesi’nde Ayfer Aras Göğüş’ün “Cicim” Dokuma Sergisi açılacak.

Saat 11:30’da İskele girişinde Kent Konseyleri Kadın Meclisinin sergisi açılacak.

Saat: 14:00’de Kirazlı ve Çınarlı mahallelerinde kiraz bahçeleri gezilecek.

Saat: 15:00’de Kirazlı Mahallesinde Altıparmak Kiraz Sempozyumu gerçekleştirilecek.

Saat 17:00’de, Şarköy Belediyesi önünden kortej düzenlenecek. Kortaje; Varna Bandosu, Kolombiya, Brezilya, Afrika Dans Grupları katılacak.

Saat: 17:45’de Festival açılış konuşmaları yapılacak, Kiraz yarışması düzenlenecek.

Saat 18:30’da Kolombiya, Brezilya, Afrika Dans Grupları gösteri gerçekleştirecek.

Saat: 21:00’de Ayşe Arman ile Saba Tümer Cumhuriyet Meydanında stand-up gösterisi sunulacak.

 

3 Haziran Cuma günü:

Saat: 11:00 de Cumhuriyet Meydanında sokak gösterileri ve animasyonlar gerçekleştirilecek.

Saat: 12:00’de Bulgaristan Varna Bandosu ile Bulgaristan Varna Hür.Üniversitesi Halk Dansları Grubu Cumhuriyet Meydanında gösterisini sunacak.

Saat 13.00 ile 20.00 arasında Sedef Motel yanında Çocuk Atölyesi etkinlikleri yapılacak.

Saat: 13:30’da Beşkardeşler Cafe’de Tavla Turnuvası yapılacak.

Saat: 17:30 – 20:00 arası Belediye Düğün Salonunda Küçük İskender ile Onur Caymaz söyleşiyle birlikte kitaplarını imzalayacak.

Saat: 21:00 de Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası programı Düğün Salonundan canlı yayınlanacak. Dündar’ın konukları; Müjdat Gezen, Soner Yalçın ve Bedri Baykam.

4 Haziran Cumartesi günü;

Saat:11:00 de Uçmakdere Ayvasıl Mevkiinde Yamaç Paraşütü gösterisi yapılacak.

Saat:11:00 ile 17:00 arası Şarköy sahilinde sörf gösterisi yapılacak.

Saat: 11:30’da Şarköy Kumsalında Plaj Voleybolu düzenlenecek.

Saat:14:00’de Mürefte’de Yemek yarışması yapılacak.

Saat: 17.30 ile 20.00 arası Mürefte Kemal Karagöz Çok Amaçlı Salonunda, Elif Hopyar’ın moderatörlüğünü yapacağı Turfan Feyizoğlu, Musa Kaplan, Göksel Bekmezci, Orhan Bahtiyar’ın katılacağı söyleşi ve imza günü düzenlenecek.

Saat:21:00’de Cumhuriyet Meydanında, İpek Tanrıyar’ın sunacağı Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün programı yer alacak.

5 Haziran Pazar günü

Saat: 12:00 ile 14.00 arası Kültür Merkezinde çocuklara yönelik La Fontein Orman Mahkemesi çocuk oyunu gösterilecek.


Yorumlar

Sizde yorum yapın;

Adınız-Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : 44013
Henüz hiç yorum yapılmamış!