ŞARKÖY SONUNDA GAZA KAVUŞTU!!

ŞARKÖY HALKI BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADI

 

Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, 2012 yılından bu yana Şarköy Doğalgaz getireceğine dair sözlerini bir türlü yerine getiremedi. 2014 yerel seçimleri öncesi de vatandaşlara doğalgaz sözü veren Altınok, son yapılan belediye meclis toplantısında, AKP Belediye Meclis Üyesi Kadem Perçin’in sorusuna olumlu yönde yanıt verdi. Şarköy halkı 9 Nisan Cumartesi günü büyük bir şaşkınlık içinde kaldı. Şarköy’de vatandaşlardan bazıları gazetemizi arayarak “Belediye Başkanımız Süleyman Altınok sonunda doğalgaz işini halletti..

 

Şarköy merkezde yaşayan vatandaşlar mutfaklarına kadar gelen gaz kokusu nedeniyle endişe duyarak bugün gazetemizi arayarak “Mutfağımıza, odamıza kadar LPG ya da doğalgaz kokusu geliyor. Pencerelerimizi açtığımızda da gaz kokusu var. Bu konuda bize bilgi verebilirmisiniz” türünde sorular yönelttiler.

Şakacı vatandaşlar ise “Belediye Başkanımız Süleyman Altınok sonunda doğalgaz işini halletti kokusunu yayarak müjdeyi verdi” ifadesinde bulundular.

Şarköy Çarşı Meydanında da gaz kokusunun yayılması üzerine, polis memurları yaptığı araştırmada kokunun çıkış noktasını bularak olaya müdahale ettiler..

Şarköy açıklarında demirleyen LPG yüklü bir gemiden geldiği öğrenilen gaz kokusunun lodos nedeniyle ilçe merkezine yayıldığı tespit edildi.

Herhangi bir tehlikeli durumun olmadığı, bir süre sonra gaz kokusunun sona erdiği görüldü.

 


Yorumlar

Sizde yorum yapın;

Adınız-Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : 98458
Henüz hiç yorum yapılmamış!