KIZILAY TRAKYA VE İSTANBUL ŞUBE BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

“KIZILAY MİLLETİMİZİN GEMİSİDİR”

 

Nisan ayında yapılacak genel kurulu ile yeni yönetimini seçmeye hazırlanan Türk Kızılay’ının Trakya ve İstanbul – Avrupa Şube Başkanları 27 Mart 2016 Pazar günü İstanbul'da buluştu.

Toplantıya Kızılay Şarköy Şube Başkanı Gökhan Sezer, yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Kızılay Başkan Vekili Dr. Kerem Kınık yaptığı konuşmada, Kızılay’ın ilk günden beri hep sınırlarını da aşarak iyilik ve insanlık için çalıştığını ifade ederek “Kızılay ilk günden beri hep sınırlarını da aşarak iyilik ve insanlık için çalıştı.” Dedi.

 

Kızılay'ın İl Başkanları İstişare Toplantısı, İstanbul Green Park Otel de yapıldı. Kızılay İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım'ın ev sahipliğinde toplanan Şube Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri ve Kızılay Yetkilileri, Kızılay'ın yeni stratejik eylem planını konuştular.

 

Basına açık yapılan toplantının ilk bölümünde konuşan Kızılay Başkan Vekili Dr. Kerem Kınık, 148 Yıllık büyük bir birikime rağmen, Kızılay'a gönül verenlerin kendilerini genç ve enerjik hissettiğini kaydeden Kınık, şunları söyledi:

"Kızılay’ımız 148 Yıldır iyilik ve insanlık için çalışıyor. 669 Şubenin de ihtiyaçları, tespitleri, ruhları, heyecanları aynı, Kızılaycılık ruhu bizim toplumumuzun genelinde var. Kızılay’ımızı 2020 yılına taşıyacak yeni vizyon projelerimiz var. “Güçlü Türkiye, Güçlü Kızılay” sloganıyla yolumuza devam edeceğiz. Türk Kızılay’ını 2020 yılına taşıyacak yeni projeleri, stratejik eylem planlarını birlikte oluşturacağız. Kızılay ilk günden beri hep sınırlarını da aşarak iyilik ve insanlık için çalıştı. Kızılay milletimizin gemisidir. Rotası, rotası iyilik ve insanlık olmuştur. Bundan sonra da Kızılay rotasını yine iyilik ve insanlık olarak devam ettirecektir. 2020 Yılına daha güçlü, modern, yeni projelerle Türk Kızılay'ı yoluna devam edecektir"

Kızılay 2017 de Uluslararası Kızılhaç Federasyonu Başkanlığına aday

Dr. Kerem Kınık, Şube Başkanlarına Türk Kızılay'ını 2020 yılına taşıyacak vizyon projelerini de anlattı. 677 Şubesi 5500 çalışanı ile 148.Kuruluş yılını kutlayan Türk Kızılayı, 2020 yılına kadar bir çok önemli vizyon projeleri gerçekleştirecek.

 


Yorumlar

Sizde yorum yapın;

Adınız-Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : 70234
Henüz hiç yorum yapılmamış!