TRAKYAKENT MÜDÜRÜ BEHÇET ATLI GÖZYAŞLARI İLE OĞLUNU UĞURLADI

Trakyakent Müdürü Behçet Atlı ile Tekirdağ Devlet Hastanesi Hemşiresi Habibe Atlı’nın 20 yaşında hayata veda eden oğulları Ufuk Atlı’nın cenazesi, 19 Mart Cumartesi günü, Tekirdağ Rüstempaşa Camiine getirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, belediye yöneticileri, okul arkadaşları, akrabaları, eğitimcilerin katıldığı cenazeye, Şarköy’den de başta eğitim camiası olmak üzere bir çok kişi katıldı.

Taziyeleri cami avlusunda kabul eden Behçet Atlı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın taziyeleri sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.

Rüstem Paşa Camiinde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından, Ufuk Atlı’nın tabutunu okul arkadaşları omuzladı.

Erken ölümü büyük üzüntü yaratan Ufuk Atlı’nın naaşı, Süleymanpaşa Belediyesi Mezarlığı’na gözyaşları arasında defnedildi.

Şarköyün Sesi Gazetesi olarak merhum Ufuk Atlı’ya Allah’tan Rahmet, Behçet ve Habibe Atlı’ya Başsağlığı ve sabırlar dileriz.


Yorumlar

Sizde yorum yapın;

Adınız-Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : 93188
MEHMET ALİ AKDAL diyor ki;
Değerli Eğitimci arkadaşımızın acısını paylaşıyorum. Merhuma Allahtan Rahmet ,Behçet Hocama ve Habibe Hanıma Başsağlığı ve sabırlar diliyorum.