ŞARKÖY'ÜN KABUS PLANI: YÜZLERCE KONUT TEHLİKEDE!!

Şarköyün Sesi Gazetesi, Şarköy halkını ve yazlıkçıları ilgilendiren, haberi 2015 yılının son sayısı 647.sayısında yaparak kamuoyunu bilgilendirdi. Sadece gazetemize abone olan okurlarımızın öncelikle bilgi sahibi olduğu haber, gazetemiz aboneleri tarafından tanıdıkları yazlık konut sahipleri bilgilendirildi.

Şarköy Belediyesinin kamuoyunu bilgilendirmediği, sadece duyuruyu askıya açtığı kıyı kenar çizgisi değişikliği ile ilgili son itiraz süresi 23 Ocak 2016 tarihinde son buluyor.

30 Aralık 2015 / 05 Ocak 2016 tarihinde yayınlanan haberimizin spot bölümünü aşağıda yayınlıyoruz.. Daha ayrıntılı bilgi gazetemizde yer alıyor..

ŞARKÖY’ÜN KABUS PLANI; KIYI KENAR ÇİZGİSİ ASKIYA ÇIKTI!

 

Şarköy’ün kıyı şeridinde kalan Kaymakamlık Lojmanı, otel, motel, Kızılay tesisleri, Eski Tekel Şarap Fabrikası, SSK-1, SSK-2, SSK-3 sitelerinin de yer aldığı yüzlerce binayı da yakından ilgilendiren “Kıyı -  Kenar Çizgisi” yeniden güncellenerek, eski çizilen haritadan yapılan aktarımın onaylanması sonucu “Kıyı Kenar Çizgisi Aktarım Paftaları” 24 Aralık 2014 tarihinde Şarköy Belediyesi ilan panosunda 30 gün süre ile askıya çıktı.

Yeniden çizilen Kıyı-Kenar Çizgisi paftalarında, Karadeğirmen gibi bazı bölümlerden geçen çizgiler iptal edilirken, kıyıya paralel bazı çizgiler de yeniden düzenlendi.

Kıyı kenar çizgisi içinde yapısı bulunan kişiler 30 günlük askı süresi içinde, Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne itirazda bulunabilecek.

 

Gazetemize abone olmak için

sarkoyunsesigazete@gmail.com

adresine bilgilerinizi gönderebilirsiniz..


Yorumlar

Sizde yorum yapın;

Adınız-Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : 22014
Eralp Yaşar diyor ki;
Belediye yanlış yapmış siz iki kat yanlış yapıyorsunuz sadece aboneleri bilgilendiriyorsunuz .Bizlere de son gün haberdar ediyorsunuz.