ŞARKÖYSPOR BAŞKANI’NA HADDİNİ BİLDİRDİ!!

Şarköyspor’un eski başkan ve teknik direktörlerinden İbrahim Çelikkol, kulübün genel kurulunda adı verilmeden kendisini eleştiren Şarköyspor Başkanı Hakan Adalıoğlu’na Şarköy Gazetesi’ndeki köşesinde ağır eleştirilerde bulundu. “Bu gibi insanlara haddini bildireceksin” ifadelerini yazan Çelikkol, Adalıoğlu’nun meslek ünvanını da yazarak  “Şarköyspor Başkanı Ecz. Hakan Adalıoğlu Şarköyspor tarihindeki gelmiş geçmiş en başarısız ve en beceriksiz başkanısın” diye yazdı.

ŞARKÖY GAZETESİ'NDE ŞARKÖY BELEDİYESİNİ, ŞARKÖY BELEDİYE BAŞKANINI, RANTA BULAŞMIŞ CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNİ, CHP İLÇE BAŞKANINI ELEŞTİREMEZSİN.. AMA ŞARKÖYSPOR BAŞKANI HAKAN ADALIOĞLU İÇİN " TERBİYESİ OLMAYAN" "BECERİKSİZ"  gibi ifadeleri YAZMAK SERBEST..

Şarköy’de partizanca uygulamalar yapan, belediye meclis üyelerine ve partililere rant dağıtan, CHP ilçe başkanının oğluna belediyede masa başı işi, meclis üyelerinin çocukları, yeğenlerine belediyede iş, muhtara sahilde büfe, ilçe başkanının babasından kalan arsaya imar planlarını zorlayarak değiştirmeye kalkıp inşaat ruhsatı çıkarmaya çalışan CHP’li Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok’la ilgili tek kelime olumsuz bir haber ya da köşe yazısı yazılmasına izin vermeyen, vatandaşların belediye ile ilgili olumsuz çalışmalarını, şikayetlerini dile getirmeyen Şarköy Gazetesi, 28 Temmuz 2015 tarihli sayısında Şarköyspor Kulüp Başkanı Hakan Adalıoğlu’na yapılan ağır eleştirilere sayfalarında yer verdi.

AKP’li Belediye Başkanı Can Gürsoy’un desteği ile bir dönem Şarköyspor Başkanlığı yapan, İbrahim Çelikkol, 20 Haziran 2015 tarihinde adını vermeden Şarköyspor Genel Kurulunda kendisini eleştiren Şarköysor Başkanı Hakan Adalıoğlu’na köşesinden ağır eleştirilerde bulundu.

Şarköyspor Başkanı Hakan Adalıoğlu için “Şarköyspor tarihindeki gelmiş geçmiş en başarısız ve en beceriksiz başkanısın” ifadesini kullandı.

Genel kurulda Şarköyspor Başkanı Hakan Adalıoğlu’nun başarısızlığını kamufle etmek için “arkamdan atıp” tutmuş diyen İbrahim Çelikkol “Ben profesyonel spor yapmış biri olarak spor kültürü ve terbiyesi olmayan bir kişiyle Şarköypsor adına zarar vermemek için polemiğe girmek istemedim” diye yazdığı yazısında “Ama bu gibi insanlara haddini bildireceksin” ifadesini kullandı.

Eleştirilerini saygı çerçevesi içinde yaptığını belirten Çelikkol, 2010-2011 futbol sezonunda iddialı şampiyonluk sözleri verdiğini, teknik direktör getirdiğini, 7 futbolcu transfer edildiğini ifade ettiği yazısında “ Transfer yapılan futbolcular 7 ay yediler, içtiler, paralarını aldılar, sonrada oynamadan futbol sezonunun ortasında hocayla beraber kaçtılar” dedi. Maliyetin 50 bin TL olduğunu ve Şarköyspor’un kümede zor kaldığını, yapılan yanlışları eleştirmek zorunda olduğunu, takım iyi futbol oynadığında da bunu yazdığını belirtti.

Şarköyspor Başkanı Hakan Adalıoğlu’nun eleştirilerine kızdığını ifade eden Çelikkol, genel kurulda kendisi yüzünden istifa edeceği sözüyle ilgili olarak da “Futbolculara veda konuşması yaparak Şarköyspor başkanlığından istifa edeceğini herkes biliyordu. Şarköyspor başkanına yalan söylemek yakışmaz” diyerek eleştirisini yaptı.

Şarköyspor Başkanı Hakan Adalıoğlu için, Şarköy Gazetesi köşe yazarı İbrahim Çelikkol’un ifadelerinden satırbaşları

“Şarköyspor Başkanı Hakan Adalıoğlu sporda doğruyu veya yanlışı yorumlayamıyorsan spor kulübü yöneticiliği yapmayacaksın”

“Şarköysporla ilgili yaptığın bütün işleri yüzüne gözüne bulaştırmışsın”

“Şarköyspor’un gelir ve giderindeki hataları ortaya çıkardığım için sinirleniyorsun”

“Şarköyspor Başkanı Ecz. Hakan Adalıoğlu Şarköyspor tarihindeki gelmiş geçmiş en başarısız ve en beceriksiz başkanısın”

 

Şarköyspor Başkanı Hakan Adalıoğlu kendisiyle ilgili yapılan ağır eleştirilere karşı şu ana kadar sessizliğini korudu.


Yorumlar

Sizde yorum yapın;

Adınız-Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : 18244
evren yavuz diyor ki;
Hakan adalioglu her kuruma baskan yonetici lider olmasi gereken onemli bir kisidir....bu yazilan cizilen zirvalar sirf hava atmak icin artislik icin cepleri doldurmak icin sarkoyspora zarar verenlerin uydurmasidir...sarkoylu neyin ne oldugunu biliyor baskanimiz sarkoyspora cok sey katmistir figerleri gibi kendi cikarlari icin kulubu zarara ugratmamistir.....
volkan akay diyor ki;
Evet ibrahim hocam soyledigin hersey dogru o donemde sarkoydeki genclere sahip cikilsaydi daha iyi olurdu cok kisiyi kusturduler...