EŞREF EMEKOĞLU 4.SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ OLDU

İkinci sınıf emniyet müdürleri Volkan Balkan, Atilla Semercioğlu, Aykut Atmaca ve Şevket Karaşahin'in rütbeleri Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek ve terfi eden müdürlerin eşleri tarafından takıldı.
Terfi törenine Vali Zübeyir Kemelek, Garnizon Komutanı Ömer Faruk Küçük, Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Metin Arda, Adalet Komisyonu Başkanı Ekrem Esin, Baro Başkanı Ahmet Müsellim Görgün, Milli Eğitim Müdürü Şenol Genç, Sağlık Müdürü Dr. Mehtap Şen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, İl Müftüsü Mahmut Gürlen ile polis aileleri katıldı.
Sırası ile 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi edenler Hüseyin Gelener, Kadir Yırtar, Halil Hilal Seyfi, Doğan Çakar, Aytekin Uyar, Atalay Bahar,
Emniyet amirliğinden 4. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden Nail Savran, Tamer Taşçı Erdem Çağlar, Murat Tabak, Eşref Emekoğlu, Yaşar Terzioğlu, Serdar Kurtoğlu, Mustafa İzzet Ersoy'un rütbeleri ise protokoldeki mülki idare emirleri tarafından takıldı.
İl Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek yaptığı konuşmada, "Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Yüksek Değerlendirme Kurullarının almış olduğu kararlar doğrultusunda, müdürlüğümüz merkez ve ilçe teşkilatında görev yapan 21 personelimiz bir üst rütbeye terfi ettirilmiştir. Terfiler, yıllarca yapılan hizmetlerin bir bakıma ödüllendirilmesi anlamına gelir. Alınan her rütbe sonrasında omuzlardaki sorumluluk bir kat daha artar. Meslekte bizlere güç veren kanunlardır, diğer bir etken de yerine getirdiğimiz hizmetin sonucunda hissettiğimiz manevi hazdır. " diye konuştu.


Yorumlar

Sizde yorum yapın;

Adınız-Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : 12580
Henüz hiç yorum yapılmamış!